Cut the Rope: Holiday Gift

Cut the Rope: Holiday Gift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    1,717

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Cut the Rope: Holiday Gift, Om Nom isimli sevimli kahramanı şekerler ile beslemeniz gereken eğlenceli ve heyecanlı bir iOS bulmaca oyunudur.

Cut the Rope: Holiday Gift, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyip oynayabileceğiniz eğlenceli bulmaca oyunlarından bir tanesidir.

Dünya çapında popülerlik kazanan oyunlardan biri olan Cut The Rope'un tatillere özel yeni versiyonu olan oyundaki amacınız önceki oyunlar ile tamamen aynı. Oyundaki Om nom isimle sevimli kahramanı şekerler ile beslemeniz gerekiyor. Bunu yapabilmek için şekerlerin ipini keserek Om Nom'a ulaşmasını sağlamalısınız. Om Nom'u beslerken aynı zamanda yıldızlarıda toplayabilirsiniz. Ayrıca aynı anda birden fazla ip kesebileceğinizi unutmamanız da sizin için yararlı olacaktır. İpleri kesmek için parmağınızı ekranda ipin üstünden kaydırmanız yeterlidir.

Etkileyici bir oyun yapısı ve grafiklere sahip olan Cut the Rope: Holiday Gift oyununda sınırsız eğlenebilmeniz için yüzlerce bölüm bulunmaktadır. Uygulama sayesinde Om Nom ile birlikte yılbaşı kartları hazırlayarak sevdiğiniz kişilere gönderebilirsiniz.

Cut the Rope: Holiday Gift oyununu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek mutlaka bir göz atmanızı öneririm.