Daddy Was A Thief 1.2.0 (ios)

Daddy Was A Thief

Daddy Was A Thief
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    293

  • Üretici

    Rebel Twins

Daddy Was A Thief, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir kaçış oyunudur.

Daddy Was A Thief, iOS işletim sistemine sahip iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ve elinizden bırakmak istemeyeceğiniz bir kaçış oyunudur.

Çalıştığı bankadan kovulan güler yüzlü kahramanımız, içinde bulunduğu durumu ailesine nasıl açıklayacağına karar veremez ve aklına bir fikir gelir. Kahramanımızın aklına gelen ilk fikir çalıştığı bankayı soyarak zengin olmaktır ama daha ilk soygun denemesinde başarısız olur ve peşine polisler takılır.

Bu noktada bizler devreye giriyoruz ve kendimizi kahramanımızla birlikte soluksuz bir macera içerisinde buluyoruz. Kahramanımızın kendisini kovalayan polislerden kaçmasına yardım etmemiz gerekiyor.

Bir binanın çatı katında başlayan maceramızda amacımız alt katlara olabildiğince hızlı ve polislere yakalanmadan inebilmek. Bu arada önümüze çıkan birçok tehlike ve bize yardımı olabilecek birçok araç gereç yolculuğumuz sırasında karşımıza çıkıyor.

Ayrıca oyun içerisinde polislerden kaçarken toplayabileceğimiz altınlar bulunmakta. Bu altınlar sayesinde karakterimizi geliştirebiliyor ve oyun zevkini katlayabiliyoruz.

iOS işletim sistemine sahip olan iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinde elinizden bırakamayacağınız oynayabileceğiniz bir aksiyon ve macera oyunu arıyorsanız Daddy Was a Thief'i mutlaka denemelisiniz. 

YORUMLAR