Dangerous Ivan

Dangerous Ivan
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dangerous Ivan, iPhone ve iPad için ücretsiz iki boyutlu bir platform ve ateş etme oyunudur.

Dangerous Ivan'ın açılış ekranı sizlere neyi anlatmak istiyor biliyor musunuz? Ateş edeceğimizi! Bu harika Minecraft tarzı tasarıma sahip iki boyutlu platform oyununda ister hikaye modu boyunca çeşitli bölümlerde ava çıkıyor, istersek de hayatımızın son damlasına kadar savaş verip karşımıza çıkan düşmanları indirmeye çalışıyoruz. İkisi için de tek bir ortak nokta var, Dangerous Ivan gerçekten de çok tehlikeli!

Oyunun klasik platform oyunu tadında tatlı grafikleri ve iki boyutlu ilerleyişi oyuncuların sade bir platform oyunundan isteyeceği her şeyi karşılıyor. Bölüm tasarımları sade ve estetik, ayrıntılar dikkat çekici ve düşmanlarla birlikte tüm karakterler cıvıl cıvıl. Dangerous Ivan'da sinirli bir komando olarak karşımıza neler çıkmıyor ki; ayılar, zebaniler, zombiler, çılgın bilim adamları hatta devler dahi birçok düşmana karşı güvendiğimiz tek şey olan pompalı silahımıza sarılıyoruz.

Dangerous Ivan'da düşman çeşitliliğinin oyuna kattığı havadansa bölümler boyunca karşınıza çıkacak ufak tuzaklar oyunun genel zevkine zevk katıyor ve oyuncuyu sürekli değişen dünyaya bağlı tutuyor. Bununla beraber gizlenmiş objeleri keşfederek ve yönettiğiniz karakter Ivan'ın da bu objeler hakkındaki komik fikirlerini alarak oyun boyunca neredeyse hiç sıkılmıyorsunuz. Ta ki...

Dangerous Ivan'ın hemen hemen her şeyi keyif verici, ancak oyunun ilginç bir noktası var ki her şey çok yavaş ilerliyor! Attığınız kurşunun ne yönde ilerlediğini görebilecek tarzda biraz yavaş tempolu devam eden oyun kesinlikle her oyuncunun lezzetine hitap etmemekle birlikte bazılarını oyundan itebilir bile. Kendi deneyimimden örnek verecek olursam oyunun genel olarak kalitesi yavaşlığını örtüyor, ancak bir süre sonra gerçekten bundan keyif alamayabilir ve isteğinizi kaybedebilirsiniz. Bana soracak olursanız bu yavaş tempo Dangerous Ivan'a yakışmış. Her adımı görerek düşmanlara dehşet saçmanın tuhaf ama eğlencedirici bir yanı var.

Yavaş temposu dışında Dangerous Ivan mobil platform oyunları arasında ön plana çıkan, son derece eğlenceli bir yapım. Karşınıza çıkanı vurun, üstünüze gelenden kaçın! Platform oyunları mobilde de oyuncuları eğlendirmeye devam ediyor.

ARTILAR

Bölüm tasarımları

Grafik tasarımı göz alıcı

EKSİLER

Yavaş tempolu

YORUMLAR