Dark Dayz

Dark Dayz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    39

  • Üretici

    Brutal Studio

Dark Dayz içerisinde bolca aksiyon bulabileceğiniz bir kuşbakışı savaş oyunudur

Dark Dayz adrenalin ve heyecan dolu anlar yaşamanızı garantileyen bir mobil savaş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz kuşbakışı savaş oyunu olan Dark Dayz'de klasik zombi oyunlarına göre daha taktiksel bir oyun yapısı bizi bekliyor. Oyunda zombilerin ortaya çıkmasının üzerinden 5 sene geçtikten sonra hayatta kalmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Hayatta kalmayı devam ettirebilmek için sığınağımızdan çıkıp erzak ve silah bulmamız gerkeiyor. Bu iş için de akın akın üzerimize saldıran zombilerle savaşmamız gerekiyor.

Dark Dayz'de kahramanımızı kuşbakışı kamera açısından kontrol ederken dört bir yandan bize saldıran zombilere dikkat etmemiz ve zombilerin bizi öldürmesine izin vermeden görevimizi tamamlamamız gerekiyor. Zombileri yok etmek için pompalı tüfek, makinali tüfek gibi ateşli silahların yanısıra bıçak, balta ve molotof kokteyli gibi silahlar da kullanabiliyoruz. Oyun boyunca kendi silahlarımızı yapabilme imkanımız da var.

Dark Dayz'de farklı türde düşmanlarla karşılaşıyoruz. Standart zombilerin yanısıra hızlı ve çevik zombiler, ağır hareket eden ama yüksek hasar veren iri zombiler karşılaşacağımız düşmanlar arasında.

YORUMLAR