Dark Legends 2.0.1.0 (ios)

Dark Legends

Dark Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    31

  • Üretici

    Spacetime Games

Dark Legends zengin içeriğe sahip bir rol yapma oyunudur

Dark Legends tek kişilik modunun yanında çoklu oyuncu moduna da yer veren, iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz MMORPG türünde bir vampir oyunudur.

Zengin bir içerikle gelen bir rol yapma oyunu olan Dark Legends'da hikaye örgüsü insanlar ve vampirler arasındaki ölümcül savaş etrafında şekillenmektedir. Oyunda insanlar vampirler karşısında şeytani güçlere başvurarak kontrol edemeyecekleri canavarları dünyaya salmış ve vampirleri köşeye sıkıştırmıştır. Biz Dark Legends'da vampirlerin tarafında yer alıyoruz ve vampir ülkesinin son savunma hattında yer alarak bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Dark Legends'da kahramanımız süper hızlı hareket edebilme gibi özel yeteneklere sahip. Bunun yanında yüzlerce farklı silah seçeneğinden birini kullanarak gücümüzü arttırabiliyor, oyunda ilerledikçe yeni süper güçlere sahip olabiliyoruz. Kahramanımız için birçok farklı kıyafet seçeneği de kişiselleştirme seçenekleri olarak karşımıza çıkıyor.

Dark Legends'ı dilersek tek kişilik modda dilersek çok oyunculu modda oynayabiliyoruz. Arkadaşlarımızla birlikte görevleri ortak yapabileceğimiz gibi PvP karşılaşmalarında diğer oyuncularla da savaşabilmekteyiz.

YORUMLAR