Dasher Messenger

Dasher Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dasher Messenger, iOS cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir mesajlaşma uygulaması.

Dasher Messenger, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir mesajlaşma uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen Dasher Messenger'ı kullanarak ailemizle, arkadaşlarımızla ve yakınlarımızla nerede olurlarsa olsunlar kesintisiz bir şekilde mesajlaşabiliyoruz..

Uygulama marketlerde birçok mesajlaşma uygulaması mevcut fakat Dasher Messenger'ı rakiplerinden ayıran önemli özellikler var. Bu özelliklerin başında metin mesajlarının yanı sıra karşımızdakilere GIF görüntüler de gönderebilmemiz geliyor.

Konuşma sırasında klavyenin üst bölümünde yer alan GIF butonuna dokunarak sohbete en uygun görüntüyü seçip gönderebiliyoruz. Buna ek olarak YouTube videolarını da sohbet esnasında arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz. Uygulamada arkadaşlarımızla bireysel konuşma pencereleri açabileceğimiz gibi toplu konuşmalar da açabiliyoruz.

Dasher Messenger'ın en hoşumuza giden özellikleri arasında her kullanıcının işine yarayabilecek bir detay var. Normalde gönderilen mesajlar geri alınamaz fakat Dasher Messenger'da gönderilen mesajları silebilme özelliği bulunuyor. Herhangi bir mesajı gönderdikten sonra istediğimiz zaman o mesajı silebiliyoruz.

Bir sohbet uygulamasından ziyade adeta bir sosyal medya platformu gibi çalışan Dasher Messenger, arkadaşlarıyla ve ailesiyle iletişim kurmak için bir uygulama arayanların göz atması gereken seçeneklerden.

YORUMLAR