Date Me 1.0.4 (ios)

Date Me

Date Me
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Date Me, yeni insanlarla tanışmak için kullanabileceğimiz ücretsiz bir uygulama.

Date Me, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir arkadaşlık uygulaması olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Date Me sayesinde dünyanın her yerinden yeni insanlarla tanışabilir ve onlarla sohbet edebiliriz.

Date Me'nin en önemli özelliği an itibariyle 20 milyondan fazla kullanıcıya sahip olması. Bu sayı bir arkadaşlık uygulaması için tatmin edici seviyelerde. Yani uyuglamaya girip de kafa yapınız uygun birisine denk gelmemeniz neredeyse imkansız.

Uygulamaya girdiğimiz zaman iki şekilde giriş yapabiliyoruz; Facebook hesabımızla veya üyelik hesabımızla. Tercih tamamen size kalmış.

Uygulamada son derece sade ve göze hoş gelen bir tasarım diline yer verilmiş. Materyal dizayn elementleri kullanılarak hayata geçirilen bu tasarım uygulamanın kullanım şartlarını iyi yönde etkiliyor. Üyelerin bulunduğu pencere ve profil bilgileri net bir şekilde takip edilebiliyor. Üye arayüzünden tanışmak istediğimiz kişilere direkt olarak mesaj gönderebiliyoruz. Mesajın okunup okunmadığını takip etmek mümkün kılınmış.

Özet olarak Date Me yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen ve farklı insanlarla sohbet etmek isteyen herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR