Dead in the Box 1.0.1 (ios)

Dead in the Box

Dead in the Box
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead in the Box mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Dead in the Box eğer mobil cihazınız üzerinde heyecan dolu bir oyun tecrübesi yaşamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir zombi oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS oyunu olan Dead in the Box özel yeteneklere sahip askerlerden oluşan askeri time mensup bir kahramanın yerine geçiyoruz. Oyunda zombiler tarafından her köşesi istila edilmiş bir şehre konuk olmaktayız. Temel görevimiz ise bu şehri etrafta tek bir zombi kalmayana kadar temizlemek. Bu iş için silahlarımızı kuşanıyoruz ve savaş alanına dönmüş sokaklara çıkıyoruz.

Dead in the Box etrafı mermi gölüne çevirebildiğiniz yüksek tansiyona sahip bir oyun. Minecraft benzeri grafiklerle süslenmiş oyunda sabir kalmak yerine serbest bir şekilde gezinebiliyoruz. Dört bir yandan zombiler çıkabildiği için sürekli tetikte olmamız ve yeri geldiğinde kaçmamız gerekiyor.

Dead in the Box'ta birçok farklı silah seçeneğine sahibiz. Oyunda hem ateşli silahları hem de yakın mesafede etkili balta ve kılıç gibi silahları kullanabilmekteyiz.

YORUMLAR