Dead on Delivery 1.10 (ios)

Dead on Delivery

Dead on Delivery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead on Delivery, zombilerin de yer aldığı pizza dağıtma oyunudur.

Dead on Delivery, yaşamak için sıkı ve uzun saatler çalışmak durumunda olan bir pizza dağıtıcısını kontrol ettiğimiz aksiyon dolu sahneler içeren yepyeni bir mobil oyundur.

Ücretsiz olarak sunulan bu pizza dağıtma oyununda görevimiz pizza siparişlerini zamanında teslim etmek. Ancak bu sandığınız kadar kolay olmayacak. Yol boyunca salgın bir hastalık sonucu şehrin büyük bölümünü sarmış olan zombilerle karşılaşacak; bir yandan zombilere değmeden siparişlerinizi iletmeye çalışacak, diğer yandan da zombilerden korkup sığınmış insanları kurtarmaya çalışacaksınız.

Dik ekranda tepe kamera açısı ile oynanan oyunda iki şekilde para kazanabiliyorsunuz. Pizzaları teslim ettikçe ve de insanları zombilerin elinden kurtardıkça para kazanıyor, bu parayla da çeşitli güçlendiricileri açabiliyorsunuz. Zombiler arasından daha hızlı sıyrılabilmenizi, zombilerin saldırılarından korunabilmenizi, zombileri bir anda yok edebilmenizi sağlayan güçlendiriciler oyunun ilerleyen bölümlerinde daha fazla sayıda zombiyle karşılaşacağınızdan büyük önem taşıyor.

Dead on Delivery, zombili oyun severlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir yapım.

YORUMLAR