Dead Route 1.0.1 (ios)

Dead Route

Dead Route
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead Route ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir zombi oyunudur

Dead Route eğer zombi oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilcek bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Dead Route Blood & Glory, Eternity Warriors, Robocop, Samurai vs Zombies, Frontline Commando, Contract Killer gibi başarılı oyunlarda imzası olan Glu Mobile tarafından geliştirilmiş bir aksiyon oyunu. Dead Route'da dünya üzerindeki bir kıyamet senaryosu konu alınıyor. Kaynağı bilinmeyen bir virüs saldırısına uğrayan dünya nüfusu benliğini kaybeden zombilere dönüşmeye başlamıştır. Salgın halinde yayılan virüs sokakların kana susamış zombilerle dolmasına sebep olmuş ve hayatta kalan insanlar için güvenli alanlar gittikçe azalmaya başlamıştır. Biz oyunda bu zombilerden sıyrılarak güvenli bölgelere kaçmaya çalışan kahramanları yönetiyoruz.

Dead Route oynanış olarak kaçış oyunlarıyla aksiyon oyunlarını birleştiren bir yapım. Oyunda bir yandan sürekli ilerlerken diğer yandan silahlarımızı kullanarak zombilere ateş ediyoruz. Bize farklı silah seçenekleri sunulmakta ve bu silahları oyunda ilerledikçe açabilmekteyiz. Ayrıca kahramanımızın görünümünü de kişiselleştirebiliyoruz.

Eğer bolca aksiyon sunan ve kaliteli grafiklere sahip bir mobil oyun oynamak isterseniz Dead Route iyi bir seçim olabilir.

YORUMLAR