DEER HUNTER 2016 1.0.0 (ios)

DEER HUNTER 2016

DEER HUNTER 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DEER HUNTER 2016 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir avcılık oyunudur

DEER HUNTER 2016 oyuncularaüst kalite bir av deneyimi yaşatmak için tasarlanmış FPS türünde bir mobil avcılık oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir avlanma oyunu olan DEER HUNTER 2016'da farklı kıtalara ve farklı ülkelerin topraklarına yolculuk ederek en ihtişamlı hayvanları avlamaya çalışıyoruz. Deer Hunter serisinin son oyununda sadece geyikleri avlamıyoruz. Dev timsahlar ve heybetli kutup ayıları da oyunda yer alan diğer av hayvanları. Fakat bu yırtıcılar pek de av olmaya niyetli değiller; çünkü acıkmış yırtıcılar karşısında bir avcı olmaktan çıkıp av olabilmemiz mümkün. Bu tehlikeli yırtıcıların bizi avlamaması için nişan alma yeteneklerimizi kullanmamız gerekiyor.

DEER HUNTER 2016'da bizi farklı iklim şartları ve coğrafi şartlar altında farklı avlanma tecrübeleri bekliyor. Oyunda Arizona çölleri, kutuplar, Afrika düzlükleri ve çam ormanları gibi alanlarda avlanıyoruz. Oyunda birinci şahıs bakış açısı kullanılıyor. Avlar sırasında kullanmamız için farklı silah seçeneklerine sahibiz. Klasik tüfeklerin yanısıra uzun menzilli keskin nişancı tüfekleri gibi silahlar oyunda bizi bekliyor. Bu silahları av görevlerini tamamladıkça kazanacağımız parayla satın alabiliyoruz. Ayrıca silahlarımızı farklı dürbün, namlu, dipçik ve şarjör seçenekleriyle geliştirebiliyoruz.

DEER HUNTER 2016 yüksek kaliteli grafikleriyle tatmin edici bir görsel tecrübe yaşatmakta.

YORUMLAR