Defend Your Turf 1.0 (ios)

Defend Your Turf

1.0
Defend Your Turf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Defend Your Turf mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Defend Your Turf süper eğlenceli oynanış yapısıyla dikkat çeken bir mobil taktiksel aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Defend Your Turf'te ilginç bir hikaye bizi bekliyor. Dünya üzerindeki bilinmeyen bir noktada yer alan küçük bir şehirde mavi giyen bir grup adam nedense kırmızı giyen adamlara sinir oluyorlar ve gördükleri yerde saldırıyorlar. Olay mahalle kavgasına dönüşünce taraflar bölgelerini korumak için çarpışıyorlar. Biz bu mahalle kavgalarında krımızı adamların yanında yer alıyoruz ve onların kendi bölgelerini mavilere karşı korumalarına yardımcı oluyoruz.

Defend Your Turf'teki savaşlar stratejik derinliğe sahip. Oyunda mahalle kavgası yaparken kahveden adam toplayıp düşmanınızın karşısına çıkabiliyorsunuz; fakat yapacağınız hamleleri iyi hesaplamanız lazım. Mavi şirinleri pataklayabilmek için her yola başvurabiliyor, pisleşebiliyorsunuz. Kimi zaman çöp tenekesini kahramanlarınızın üzerine giydirerek onları darbelerden koruyor, kimi zaman düşmanınıza gizlice yaklaşarak suikast yapabiliyor, kimi zaman da mavi şirinlerin tepesine araba indirebiliyorsunuz. Yani Defend Your Turf pataklama konusunda yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz bir oyun.

Defend Your Turf retro tarzda grafiklere ve kolay kontrollere sahip. Oyunun düşük dosya boyutu da bir diğer artı puan.

YORUMLAR