Defense 39

Defense 39
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Defense 39 başarılı bir savaş oyunudur

Defense 39 size 2. Dünya Sasvaşı'nın heyecanını yaşatacak bir mobil savaş oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize ücretisz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Defense 39 bize bir kule savunma oyununa benzer bir şekilde strateji ve aksiyonu bir arada sunuyor. Oyunda değişen şey düşman karşısında kendimizi savunmak için savunma kuleleri yerine siperler arkasında mevzilenmiş birliklerimizi kullanıyor oluşumuz.

Defense 39 2. Dünya Savaşı'nın başlarında patlak veren bir hikayeye sahip. Oyunda 1 Eylül 1939 Polonya'yı işgal etmeye kalkan Nazi Almanyası ile savaşmakta ve tarihi yeniden yazmaya çalışmaktayız. Askeri üstünlüğüne güvenen Nazi Almanyası demir yumruğunu Polonya üzerine indirmeye hazırlanmaktadır; fakat bu askeri üstünlüğünün savaşı kazanmak için ihtiyacı olan tek şey olmadığının farkında değildir. Biz oyunda siper arkasındaki Polonya birliklerini kontrol ederek ve doğru stratejiyi kullanarak askeri gücün galibiyet için yeterli olacak tek şey olmadığını kanıtlamaya çalışıyoruz.

Defense 39'da ekranda aynı anda üzerimize saldıran yüzlerce düşman birimi ile savaşıyoruz. Piyadelerden, tanklardan, jiplerden, kamyonlardan oluşan bu birimleri makinalı tüfeklerimiz, havan toplarımız ve lav silahlarımız gibi farklı silah seçenekleriyle yok edebiliyoruz. Kazandığımız galibiyetler ise bize madalya getiriyor.

Defense 39 grafik olarak tatminm edici bir kalite sunuyor. Eğer savaş oyunlarını seviyorsanız Defense 39 hoşunuza gidecektir.