Delivery Boy Adventure

Delivery Boy Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Delivery Boy Adventure özellikle retro atmosferli platform oyunlarından keyif alanların denemesi gereken yapımlar arasında yer alıyor.

Delivery Boy Adventure’ın ilhamını Super Mario’dan aldığı bir gerçek fakat bunu kötü bir özellikmiş gibi göstermek hata olur. Şu an uygulama marketlerde çok sayıda taklit oyun var ve ne yazık ki orijinalini aratanların sayısı çok fazla.
Neyse ki Delivery Boy Adventure ortaya başarılı bir oyun deneyimi çıkartmayı beceriyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunu hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde sorunsuz bir şekilde oynayabiliyoruz. Klasik platform oyunları çizgisinden ilerleyen Delivery Boy Adventure’da bölümler rastgele dağıtılmaktan ziyade belli bir harita planına göre düzenlenmiş.

Oyunda yer alan grafikler tıpkı Super Mario gibi pikselleştirilmiş ve retro bir hava sunuyor. Buna ek oalrak ses efektleri ve müzikler de genel atmosferle uyum içerisinde ilerliyor. Oyunda tam anlamıyla bir bütünlük var diyebiliriz.
Kontroller de tıpkı oyunun diğer disiplinlerinde olduğu gibi ortaya başarılı bir deneyim koymayı başarıyor. Oyunu oynarken kontrollere bağlı herhangi bir sorun yaşamadık. Ekranın verimli bir şekilde kullanan kontroller sayesinde karakterimizi rahatlıkla kontrol edebiliyoruz.

Genel olarak retro atmosferli platform oyunları oynamaktan keyif alanların mutlaka denemesi gereken seçeneklerden bir iolan Delivery Boy Adventure’ı büyük küçük herkese öneriyorum.

YORUMLAR