Demokrasi Günü Bilgi Yarışması 1.0 (ios)

Demokrasi Günü Bilgi Yarışması

1.0
Demokrasi Günü Bilgi Yarışması
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Demokrasi Günü Bilgi Yarışması, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir bilgi yarışmasıdır.

Demokrasi Günü Bilgi Yarışması, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir bilgi yarışı oyunudur. Ülkemiz adına kara leke olarak geçen geceyi konu alan oyun ile bilgilerinizi test edebiliyorsunuz.

Ülkemiz için kara leke olarak bilinen 15 Temmuz darbe gecesine dair soruların yer aldığı bir oyun olan Demokrasi Günü oyunu, o gece yaşanan olayların başlangıcından bitişine kadar yaşanan tüm süreci ele alıyor. Hain planların işleyişini, yürüyüş şeklini ve resmi kaynaklarla onaylanan soruları içeren oyun ile bilgilerinizi test edebilir ve aynı zamanda yeni bilgiler de öğrenebilirsiniz. Basit bir kullanımı ve arayüzü bulunan uygulamada soruları bilerek puanlar kazanıyor ve seviyenizi de geliştirebiliyorsunuz. 6 farklı seviye ve 120 farklı sorunun yer aldığı uygulama ile o geceyi tekrar yaşayacaksınız. Demokrasi Günü uygulaması milli birlik ve beraberlik için sizleri bekliyor.

Demokrasi Günü Bilgi Yarışması oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR