Demon Blitz 1.0.0 (ios)

Demon Blitz

Demon Blitz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Demon Blitz, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Demon Blitz, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Rol yapma öğelerinden de bir kaçını almış olan oyunda yaratıkları öldüreceğiniz bir maceraya çıkıyorsunuz.

Demon Blitz özellikle piksel art tarzdaki 3D grafikleri ve komik görünümlü karakterleri ile ilk bakışta dikkat çekiyor. Tarzına çok fazla bir yenilik getirmemiş olmakla birlikte arkadaşlarınızla birlikte çevrimdışı oynama imkanı tanıması oyuna farklı bir özellik katmış diyebilirim.

Oyunda karakteriniz ile level atlayarak ilerliyorsunuz ve her leveli tamamlamak için çeşitli yaratıkları öldürmeniz gerekiyor. Bunun için de sürekli ateş ediyorsunuz. Aynı zamanda ekipmanlarınızı da sürekli olarak geliştirmeli ve yenilerinin kilidini de açmalısınız. Rol yapma elementleri ise burada devreye giriyor.

Yukarıda söylediğim gibi oyunun getirdiği en büyük yenilik arkadaşlarınızı çevrimdışı olsalar dahi savaşa dahil etme şansına sahip olmanız diyebilirim. Bu yüzden de oyunu sosyal bir ateş etme oyunu olarak tanımlarsak çok yanlış olmaz.

Oyunda şu anda 100'den fazla level bulunuyor ve bu leveller 4 farklı tema üzerinde dağılmış durumda. Bununla birlikte 6 farklı tipte ateş etme görevi ve 1 benzersiz tipte koşu görevi de oyunda sizleri bekliyor.

Oyuna Facebook ile de bağlanarak oynayabiliyorsunuz. Diğer oyuncularla birlikte oynama şansı vermesi ise oyunu daha eğlenceli hale getirmiş zira hem arkadaşlarınızla oynayabiliyor hem de yeni arkadaşlar edinebiliyorsunuz.

Eğer siz de eğlenceli bir aksiyon oyunu arıyorsanız bu oyunu deneyebilirsiniz.