Demonrock: War of Ages

Demonrock: War of Ages
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Demonrock: War of Ages, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz etkileyici grafiklere sahip sürükleyici bir aksiyon oyunudur.

Demonrock: War of Ages, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri etkileyici grafiklere sahip bir aksiyon ve savunma oyunudur.

Farklı 4 kahramandan bir tanesini seçerek başlayacağınız oyunda kontrol edebileceğiniz kahramanlar arasında bir büyücü, bir okçu, bir şövalye ve bir barbar yer almaktadır.

Düşman akınlarını engellemeye ve aynı zamanda hayatta kalmaya çalışacağınız oyunda aksiyon bir olsun azalmadan sürekli olarak artmaya devam ediyor.

40'tan fazla bölümün sizleri beklediği oyunda düşmanlarınıza karşı farklı atmosferler altında mücadele edeceksiniz. İskeletlerin, orkların, örümceklerin, kurt adamların ve çok daha fazlasının yer aldığı düşman birlikleri içerisinde 30 farklı düşman tipi bulunmaktadır.

 

Kontrol edebileceğiniz her kahramanın kendine özgü 5'er adet özel yeteneğinin bulunduğu oyunda size yardımcı olması için yanınıza alabileceğiniz 13 farklı paralı asker de oyunda yerini almaktadır.

3 boyutlu etkileyici grafikleri ve aksiyon dolu hikayesiyle aklınızı başınızdan alacak bir oyun olan Demonrock: War of Ages'i mutlaka denemenizi öneririm.