Dentist Mania: Doctor X Crazy Clinic

Dentist Mania: Doctor X Crazy Clinic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dentist Mania: Doctor X Crazy Clinic ücretsiz olarak sunulan ilginç bir diş hekimi oyunudur.

Dentist Mania: Doctor X Crazy Clinic iPhone ve iPad üzerinde oynayabileceğiniz en tuhaf oyunlardan bir tanesi. Oyunda dişçi muayenehanesinde görev yapıyoruz ve çeşitli problemlerle yardımımızı isteyen hastalara tedavi uyguluyoruz.

Sırada bekleyen dört hasta var. Bunlardan herhangi birini seçerek işlemlere başlıyoruz. Farklı diş problemleri olduğu için her biri ayrı çözüm gerektirmekte. Tedavi esnasında kullanabileceğimiz çok sayıda araç gereç mevcut. Hastaların ağız problemleriyle haşır neşir olduktan sonra onlara özel karışımlarımızdan diş macunu bile hazırlayabiliyoruz. Her bir başarım için fazladan para kazanıp bu paraları oyuncaklar satın almak için kullanabiliyoruz.

Her yönüyle ilginç olan bu oyunu kimin oynaması gerektiğini kestiremiyorum. Hiçbir yetişkinin oynamak istemeyeceğinden emin olmakla beraber bu oyunu oynayan herhangi bir çocuğun da psikolojisi altüst olabilir. Gelen hastaların modellemeleri sevimlilikten ziyade korkunç ve tuhaf.

Genel olarak ilginç bir oyun olarak öne çıkan Dentist Mania: Doctor X Crazy Clinic ana akım oyunlardan sıkılan ve farklı bir şeyler denemek isteyenleri deneyebileceği bir oyun.

YORUMLAR