Devious Dungeon 1.1 (ios)

Devious Dungeon

1.1
Devious Dungeon
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Random Heroes'un yapımcılarından bu sefer RPG ve aksiyon karışımı eğlenceli bir retro oyun geliyor. Devious Dungeon uzun vadeli bir oyun keyfine hazır olun.

Ravenous Games uzun zamandır retro oyun üzerinde ihtisas yapıyordu ve artık bu işi becerebildiğini gösteren bariz bir çalışma olan Devious Dungeon isimli oyunlarıyla mobil oyunseverlere keyifli bir vakit geçirecekleri garantili. RPG unsurları ile donatılmış bu sidecroller oyunu soluksuz bir aksiyon sunuyor. Göreviniz aslında oldukça basit. Kraliyetin altında büyüdükçe büyüyen kötü bir orduyu yok etmeniz lazım ve zindanlardan başlayıp yerin altına indiğiniz bu yolculukta kıymetli hazineler sizin hayat sigortanız olacak.

Savaşarak yükselen seviyeniz ile değiştirilebilen zırhlar ve silahlar aracılığıyla her aşamada daha da güçlenmeniz gerekirken rastgele oluşturulmuş bölümleri tekrar oynamak istediğinizde oyunun bir kısır döngüye girdiği hissinden olabildiğince uzaklaşıyorsunuz. 5 farklı dünya içersinde birçok bölümde oynama fırsatınız var ve oyunda Boss kapışmaları da işin içine ayrı bir renk katıyor. El becerinizi sınava tuttuğunuz bu oyun League of Evil'dan bu yana en iyi Ravenous yapımı oyun olmaya aday.

YORUMLAR