Diet Point 2.2.4 (ios)

Diet Point

Diet Point
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    30

  • Üretici

    DietPoint Ltd.

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir diyet uygulamasıdır.

Diyet yapmak belki de insan için en zor süreçlerden birisidir. Zira televizyonlarda, dışarda, sürekli sağlıksız besinlerin reklamı yapılıyor ve bunlardan uzak durmak gerçekten çok zor. Fakat sağlıklı bir yaşam sürmek için sağlıklı beslenmek ve uygun kiloda olmak şart.

Bunun için de diyet yapmayı kolaylaştıracak uygulamalar geliştiriliyor. Diet Point de bunlardan bir tanesi. Kullanışlı arayüzüyle beğeneceğinizi düşündüğüm bu uygulama ile diyet yaptığınız süre boyunca size yardımcı olacak bir asistana sahip olabilirsiniz.

Uygulamayı ilk indirdiğinizde yapmanız gereken şey öncelikle yaşınızı, boyunuzu, kilonuzu ve genel olarak aktivite durumunuzu uygulamaya girmek ve sizin için vücut kitle endeksinizi hesaplamasını beklemek.

Ardından da uygulamada bulunan 130 diyet çeşidinden kendinize uygun olanını seçiyorsunuz. Uygulamada bulunan alışveriş listesi ile diyetinize uygun malzemeleri markete gittiğinizde almayı unutmuyorsunuz ve uygulama size ara ve ana öğünlerinizi hatırlatıyor.

Yine bu süreç boyunca size ipuçları ve çeşitli bilgilerle yardımcı olacak bir de rehber bulunuyor. Ayrıca uygulamayı diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden birisi, gerektiğinde danışabileceğiniz ve bilgi paylaşımı yapabileceğiniz bir topluluğa sahip olması.

Eğer siz de diyet yapmak istiyorsanız, bu uygulamayı iOS cihazlarınıza indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR