Dilara Koçak 1.0 (ios)

Dilara Koçak

1.0
Dilara Koçak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    55

  • Üretici

    Uygulamam

Ünlü diyetisyen Dilara Koçak, resmi uygulamasıyla takipçilerine diyet taktikleri veriyor.

Dilara Koçak uygulaması, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden indirebileceğiniz bir diyet uygulamasıdır. Uygulama formunu sabit tutmak isteyenlerin ve zayıflamak isteyenlerin şu sıralar bir numaralı tercihi. Çünkü diyetisyen Dilara Koçak, verdiği ipuçları sayesinde diyet konusunda geniş bir bilgi arşivi sunuyor.

Dilara Koçak, mobil uygulamasını kullanarak takipçilerine çeşitli diyet yemeği listesi hazırlıyor. Bu yemekler sayesinde hem kilo almıyorsunuz hem de formunuzu koruyorsunuz. Tabi yemek tariflerinin dışında çeşitli videolar sayesinde de uygulama içerisinde gezinmeniz mümkün. Bu gezinti sırasında izlediğiniz videolardan bazı bilgiler edinebilir ve bunu günlük hayatınıza yansıtabilirsiniz.

Kalori metre gibi çeşitli diyet araçları Dilara Koçak uygulamasının içerisinde bulunuyor ve bu araçlar sayesinde istediğiniz hesaplamaları yapabiliyorsunuz. Diyet yapmak isteyenlerin mutlaka denemesi gereken Dilara Koçak uygulaması, deneyenler tarafından da oldukça olumlu yorumlar alıyor. Hadi hemen şimdi Dilara Koçak uygulamasını indirin ve diyet yapmaya başlayın!

YORUMLAR