Diner Dash 3.26.5 (ios)
Diner Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Diner Dash, oyunun kahramanı Flo'ya yardım ederek ufak lokantanızı büyütmeye çalışacağınız güzel bir iOS restoran işletme oyunudur.

Diner Dash, iPhone ve iPad için üretilen uygulamalar arasında en çok indirilenler listesinde yer alan başarılı bir restoran işletme oyunu.

Oyunun kahramanı Flo'ya yardım ederek, ufak bir lokanta ile başlıyacağınız oyunda 5 yıldızlı restoranlar zinciri kurabilirsiniz. Oynaması oldukça zevkli ve eğlenceli oyunun ücretsiz deneme sürümünü indirerek oyuna hemen başlayabilirsiniz.

Oyunda yapmanız gerekenler:

  • Genç müşterilere hızlı servis yapıp yemek sonrası masalarını hızlı temizleyerek büyük bahsişler alabilirsiniz.
  • Sabırsız müşterilerinizi sakinleştirerek hesabı ödemeden kalkıp gitmelerine engel olmalısınız.

Müşterileriniz arasında yemek eleştirmenleri, vampirler, gençler, sabırsızlar vb. bulunuyor. Hepsinin istekleri farklı yönde olduğu için onları mutlu etmeye çalışarak restoranınızı büyültebilirsiniz.

Oyun içinde mağazadan satın alabileceğiniz ekstra güçlendirmeler ve geliştirmeler sayesinde restoranınızın büyüme hızını artırabilirsiniz. Oyunun tam sürümünü aldığınızda 5 farklı restoran teması ve mükemmel tasarlanmış yeni restoranlar oyununuza ekleniyor. Ayrıca tam sürümüyle birlikte bir çok yeni seviye açılıyor.

YORUMLAR