Dino And Jack

Dino And Jack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dino and Jack, platform koşu oyunları oynamaktan keyif alan her yaştan oyunsevere hitap eden bir yapım.

Dino and Jack, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir sidescroller oyun olarak tanımlanabilir. Platform koşu oyunları oynamaktan keyif alanlara hitap eden bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz. Oyundaki temel amacımız Jack isimli sevimli ve hareketli köpeğin kontorlünü ele almak ve uçsuz bucaksız ormanlarda koşarak en uzağa gitmek.

Oyun platform koşu oyunu dinamiklerine sahip olduğu için karakterimiz otomatik olarak kendisi koşuyor. Bize düşense onu engellere çarpmadan ilerletmek ve bunu yaparken puanları toplamak. Toplayacağımız puanlar farklı formlarda karşımıza çıkıyor. Bunlar bazen muz iken bazen kemik oluyorlar. Kemikleri topladıkça köpeğimizi daha güçlü bir forma sokabiliyoruz. Karakterimiz güçlendikçe rakiplere karşı daha güçlü bir duruş sergileyebiliyoruz. Dişli rakiplerimiz olduğu için köpeğimizin güçlü olması çok önemli.

Bu tarz oyunların vazgeçilmez özelliklerinden olan bonuslar ve karakter güçlendirme seçenekleri Dino and Jack'te de aynen karşımıza çıkıyor. Bu tarz ekstraları toplayark bölümler esnasında avantaj elde edebiliyoruz ve dolayısıyla puanımız da artıyor.

Oyunun her yaştan oyunsevere hitap ettiğini söyleyebilirim. Canlı ve renkli grafikler oyundan alınan keyfi artıran özellikler arasında yer alıyor. Özellikle çocuklara hitap edecek türden olan grafik modelleme konsepti oyunun dikkat çeken yanları arasında. Eğer platform koşu oyunları hoşunuza gidiyorsa Dİno and Jack'i mutlaka denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR