Don't get fired! v.1.0.6 (ios)

Don't get fired!

Don't get fired!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don't get fired!, ücretsiz olarak oynayabileceğimiz en iyi rol yapma oyunlarından.

Don't get fired!, Kore'de epey rağbet gören ve ismi tüm dünyaya yayılan eğlenceli ve sürükleyici bir rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Bugüne kadar oynadığımız rol yapma oyunlarına farklı bir bakış açısı getiren bu oyundaki amacımız şirketlere başvuru yapmak ve işe alındığımız takdirde mümkün olduğunca şirkette tutunmak. Bunu gerçekleştirmek pek kolay olmuyor çünkü beklemediğimiz zamanlarda gelen görevler ve her an işten atılma riski ne yapacağımızı şaşırmamıza sebep oluyor.

Oyunun en güzel yanı hiçbir şekilde hiçbir şeyin kesin olmaması. Oyuna başlamak bile belirli bir zaman gerektiriyor. CV'mizi gönderdiğimiz şirketlerin birçoğu bizi geri çeviriyor. İşe girene kadar çektiğimiz sıkıntı işe girdikten sonra da devam ediyor.

Hiyerarşinin en alt basamaklarından başladığımız mücadele esnasında yapacağımız ufak bir hata direkt olarak işten atılmamıza sebep olabiliyor. Bu yüzden gelen tekliflere ve sorulara mantıklı yanıtlar vermemiz gerek.

Pikselleştirilmiş grafikler oyuna retro bir hava kazandırıyor. Genel olarak herkesin beğenisini kazanacağını düşündüğümüz bu oyunu sinirleri sağlam oyunculara tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR