Dot Spinner 1.0 (ios)

Dot Spinner

1.0
Dot Spinner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dot Spinner, iOS cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir eşleştirme oyunu ve her yaşa hitap ediyor.

Dot Spinner, her yaştan oyunseveri kendisine çekmeyi başarabilecek niteliklere sahip bir eşleştirme oyunu olarak dikkatlerimizi çekti. Hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceğimiz bu oyunu hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde problem yaşamadan oynayabiliyoruz.

Stratejik düşünme yeteneklerimizi ölçen bu oyundaki temel amacımız aynı renkteki topları grup haline getirerek ekrandan silinmelerini sağlamak. Bu aşamada dikkat etmemiz gereken en önemli husus ekrandaki tüm şeklin ona her vuruşumuzda hareket ediyor olması.

Şekil her hareket ettiğinde doğal olarak renkli toplar da farklı yerlere kayıyorlar. Bu sebepten ötürü her atıştan sonra kendimize yeni bir plan yapmak durumunda kalıyoruz.

Ekranın ortasındaki şekle top fırlatabilmek için nişan alıp topu salmamız yeterli oluyor. Dokunmatik kontroller sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Dot Spinner'daki grafikler çok göz alıcı değil ye yazık ki. Fakat beklentileri karşılamakta da zorlanmıyorlar. Birkaç etkileyici animasyon olsa daha keyifli olabilirdi. Yine de bulmaca ve eşleştirme türündeki oyunlardan keyifl alıyorsanız Dot Spinner'ı denemeniz yerinde olacaktır.

YORUMLAR