Downhill Riders 1.0 (ios)

Downhill Riders

1.0
Downhill Riders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Downhill Riders bolca heyecan içeren bir mobil sonsuz koşu oyunudur

Downhill Riders reflekslerinizi test eden bir yapıya sahip olan ve içerisinde bolca mziah içeren bir mobil sonsuz koşu oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Downhill Riders'da Bob ve Tod adlı 2 kafadarın hikayesi konu alınıyor. Ergen kafadarlarımızın hayattaki en büyük amacı birer YouTube yıldızı olmaktır. Bu iş için de dünyanın en çok ilgi çeken videolarını çekmeleri gerekmektedir. Bu videoyu çekebilmek için kahramanlarımız yokş aşağı süper hızlı bir şekilde farklı araçlarla kaymaya karar veriyorlar. Bu iş onlara sakatlıklara mal olsa da kahramanlarımız vazgeçmiyor ve denemye devam ediyor. Bize düşen görev ise kahramanlarımızın yokuşun aşağısına kazasız bir şekilde inmesini sağlamak.

Downhill Riders'da yokuştan aşağı kayarken karşımıza çöp bidonları, trafik işaretleri, çukurlar gibi engeller çıkıyor. Bu engelleri aşmak için hızlı kara vererek yön değiştirmemiz veya üzerlerinden atlamamız gerekiyor. Oldukça hızlı bir şekilde yol aldığımız için oyun bazen oldukça heyecanlı olabiliyor.

Downhill Riders'da aşağıya doğru kayarken bir yandan altınları toplayabiliyoruz. Altınları topladıkça farklı araçları da satın alabiliyoruz. Market arabası, banyo küveti gibi ilginç araç seçeneklerine sahibiz.

Downhill Riders basit bir şekilde oynanabilen; fakat ustalaşması zaman alan bir beceri oyunu.

YORUMLAR