Dragons: Rise of Berk 1.1.7 (ios)

Dragons: Rise of Berk

Dragons: Rise of Berk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    997

  • Üretici

    Ludia Inc

Farklı tarzı ve ücretsiz olmasıyla kısa sürede beğeni toplayan Dragons: Rise of Berk'te ejdehalarla benzersiz bir mücadeleye başlıyoruz.

Dragons: Rise of Berk iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunlardan bir tanesidir. Oyunda favori DreamWorks ejderhalarınızı bulup eğitebilir ve kendi ejderha koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Oyunda yapmanız gereken tek şey ejderha bulup eğitmek değil. Zaten öyle olsaydı oyun çok sıkıcı bir hale gelirdi. Dragons: Rise of Berk'teki asıl amacımız yurdumuza saldıran gizemli canavarlara karşı koymak ve anayurdumuzu korumak. Bunu başarabilmek için sahip olduğunu ejderhaları başarılı bir şekilde eğitmeli ve güçlerini akılcı bir şekilde kullanmalısınız.

Oyunda toplamda 12 farklı Dreamworks ejderha bulunmakta ve hepsinin farklı özellikleri mevcut. Buna ek olarak 18 farklı ejderha da oyuna eklenmiş. Savaşlar 25 farklı adada geçmekte. Etkileyici grafikler ve ses efektleri de oyunun bir başka artısı. Oyuna kaliteli bir boyut kazandıran 3D animasyonlar keyif faktörünü artıran detaylar arasında.

Dragons: Rise of Berk ücretsiz ve eğlenceli bir arıyorsanız, denemeniz gereken oyunlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR