Dragons World 1.570 (ios)

Dragons World

Dragons World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragons World, ejderhalarınızı besleyerek yetiştirip onlarla birlikte savaşlara gireceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir iOS oyunudur.

Dragons World, iOS cihaz sahibi kişilerin heyecanlı bir şekilde oynayabileceği eğlenceli ve ücretsiz bir oyundur. Oyunda yapmanız gereken ise ejderhaları besleyerek yetiştirmek ve onlarla savaşlara katılmak. Ufak ejderhaların büyüdüğünü görmek ve büyüdükten sonra savaşlara katılmaktan oldukça keyif alabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ejderhaları kullanaran yeni ejderhalar türetebilir ve onlara özel yetenekler çıkartabilirsiniz. Oyun içerisinde uygulayabileceğiniz pek çok farklı kombinasyon bulunuyor. Oynaması tamamen ücretsiz olan oyundaki tek sınırınız yaratıcılığınız ve hayal gücünüz.

3 Boyutlu grafikler ve yüksek kaliteli modeller kullanılan Dragons World içerisinde kamera ayarlarını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Sadece besleme ve yetiştirme değil aynı zamanda savaşacağınız ejderhalarınıza gerekli önemi göstermelisiniz. Savaşlarda başarılı olabilmek için ejderhalarınızı iyi eğitmeli ve çalıştırmalısınız.

Kendi adanızı genişletme ve yeni adalar alma gibi seçenekleri bulunan oyunda, sınırlarınızı genişleterek daha büyül bir ejderha kampı oluşturabilirsiniz. Bu syaede daha fala ejderha yetiştirebilir ve daha fazla ejderha savaşına katılabilirsiniz. Game Center entegrasyonu bulunan oyunda liderlik sıralamasını ve görevleri bu listeler üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Ejderha besleme ve savaş oyunlarını seviyorsanız Dragons World'ü iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek mutlaka oynamanızı tavsiye ederim.