Dress Chica

Dress Chica
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dress Chica, Chica isimli sevimli kahramanı farklı kıyafet ve aksesuarlr ile giydirip fotoğraf çekebileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir iOS oyunudur.

Dress Chica, çocuklar için geliştirilen eğlenceli ve ücretsiz bir kıyafet giydirme oyunudur. Oyundaki amacınız sevimli kahramanımız Chica'yı farklı kıyafet ve aksesuarlar kullanarak yüzlerce farklı şekilde giydirmek. Dilerseniz beğendiklerinizi fotoğrf çekip geliştiriciye gnderebiliyorsunuz.

Chica'nın giyinmesine yardımcı olmak için şapka, atkı, gözlük, ve kıyafet gibi farklı eşyalar seçebilirsiniz. Chica'nın üzerine dokunarak görünecek olan eşyaları beğenene kadar değiştirebilir ve en hoşunuza giden eşyaları seçerek Chica'yı dilediğiniz gibi giydirebilirsiniz.

Yüzlerce farklı kombin oluşturabileceğiniz oyunu hiç sıkılmadan sınırsız oynayabilir ve her defasında Chica'ya farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Kıyafet giydirme oyunları çocuğunuzun hoşuna gidiyorsa hemen iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek onlarla birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.

YORUMLAR