Dungeon Keeper 1.0.44 (ios)

Dungeon Keeper

Dungeon Keeper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

 • TOPLAM İNDİRME

  173

 • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Dungeon Keeper, oyuncuların hem saldırı hemde defansın bir arada olduğu farklı bir aksiyon oyununu tecrübe etmesini sağlayan iOS uygulamasıdır.

Dungeon Keeper, aksiyon oyunları kategorisine yeni bir bakış açısı kazandıran ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Kule defansı oyunu olarak nitelendirebileceğimiz Dungeon Keeper'da defansif kuleler inşa etmek yerine, kendi yer altı zindanınızı inşa ediyorsunuz. Zindana yerleştireceğiniz defans sistemleri ve tuzaklar ile birlikte düşmanlarınızı yok etmeye çalışacaksınız. Büyücüler, şeytanlar, troller ve diğer ölümsüz yaratıkların tümü oyun içerisinde sizin hizmetinizde.

Oyunda zindanınızı koruma dışında, düşmanlarınızın kaynaklarını almalısınız. Bunu yapmanız için onların zindanlarına saldırarak yok etmeniz gerekmektedir. Sahip olduğunuz kuvvetleri toplayarak yapacağınız başarılı saldırılardan sonra düşmanlarınızın sahip olduğu kaynakları ele geçirebilirsiniz.

Özellikler:

 • Şeytani güçler ve büyücülerden oluşan ordunuzu kurmak
 • Düşman kaynaklarını ele geçirmek
 • Düşmanlarınıza acı çektirmek için tuzaklar kurmak
 • Tuzak, ağır ve zehirli silahlarınızı hazırlayarak düşmanlarınızın saldırılarına karşılıklı hazırlıklı olun

Tek taraflı bir oyun olmayan Dungeon Keeper'da, hem saldırı hemde defans yapmanız gerekmektedir. Aksiyon oyunlarından hoşlanıyorsanız, Dungeon Keeper'ı iPhone ve iPad'leriniz üzerinden oynayabilmek için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz:

YORUMLAR