Dungeon Legends 1.02 (ios)

Dungeon Legends

Dungeon Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dungeon Legends, aksiyon dozu yüksek, fantastik öğelerle zenginleştirilmiş bir RPG.

Dungeon Lords, iPhone ve iPad cihazlarımızda hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğimi sürükleyici bir aksiyon RPG olarak öne çıkıyor. Üst düzey görsellere ve zengin bir içeriğe sahip olan bu oyunda karakterimizi seçiyor ve zindanlarda düşmanlarımızla yüzleşiyoruz.

Oyundaki karakterimizi birçok açıdan geliştirebilme imkanımız var. Savaşçı, şifacı ve muhafız sınıflarından bir tanesini seçerek mücadleemize başlıyoruz. Oyunda kontrol ettiğimiz karakter düşmanlarla yüzleştikçe güçleniyor ve yeni yetenekler açılıyor.

Dungeon Lords'u benzersiz kılan detaylar arasında multiplayer desteği yer alıyor. Bu özellik sayesinde arkadaşlarımızla kılan toplulukları oluşturabiliyor ve birlikte zindanlara doğru yola çıkıp karşımızda duran tüm düşmanları yok edebiliyoruz. Dilersek teke tek mücadelelere de katılım gösterebiliriz.

Dungeon Lords her yaştan oyunsever için uygun olacak şekilde tasarlanmış. Grafikler son derece gerçekçi olsa da ruh sağlığını kötü etkileyecek bir öğe bulunmuyor.

Sunduğu farklı oyun modlarını tamamen ücretsiz oynamamıza imkan veren Dungeon Lords, kategorisinin en iyileri arasındaki yerini hiç zorlanmadan alıyor.

YORUMLAR