Dungeon Nightmares 1.2 (ios)

Dungeon Nightmares

1.2
Dungeon Nightmares
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dungeon Nightmares Slender Man ve Amnesia tarzı oyunlara benzeyen bir mobil korku oyunudur

Dungeon Nightmares eğer mobil cihazlarınız üzerinde ürpertici bir oyun tecrübesi yaşamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil korku oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dungeon Nightmares'da gördüğü kabuslarla başı belada olan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız her gece uykuya daldığında kendisini farklı karanlık zindanlarda buluyor. Bu zindanlara nasıl geldiği hakkında hiçbir fikri olmayan kahramanımız karanlığın içerisinden kendine bir çıkış yolu arıyor. Kabuslardan kurtulabilmesi için yapması gereken ise her gece gördüğü kabusların sonunda hayatta kalmaktır. Kabuslarda hayatta kalamaması bu kabuslara ebediyen hapis olacağı anlamına geliyor. Bu nedenle biz kahramanımızı yönlendirmeli ve kabuslar boyunca ölmemesini sağlamalıyız.

Dungeon Nightmares oynanış olarak Slender Man ve Amnesia tarzı macera oyunlarına benziyor. Oyunda yapmamız gereken karanlık zindanlarda yolumuzu bulmak, her odayı ziyaret ederek ipuçlarını toplamak ve karşımıza çıkacak olan bilinmeyen yaratıklardan ve şeytani ruhlardan kaçmak. Bu işi karanlık içinde gerçekleştirmek oldukça güç olabiliyor. Neyse ki geçici süre yanabilen mumları kullanabiliyor ve zor anlarda avantaj kazanabiliyoruz.

Dungeon Nightmares eğer kulaklıklarla oynarsanız size kuvvetli bir atmosfer sunmakta. Eğer iOS cihazınızda heyecanlı bir korku oyunu oynamak isterseniz Dungeon Nightmares'ı deneyebilirsiniz.