Dwarfs FPS Cüce Savaşları

Dwarfs FPS Cüce Savaşları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dwarfs FPS Cüce Savaşları mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Dwarfs FPS Cüce Savaşları sahip olduğu eğlenceli oynanışlak olayca beğeninizi kazanabilecek Türk yapımı bir FPS oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu aksiyon oyununda cüceler ana düşmanlar olarak karşımıza çıkıyor. Dünyayı ele geçirmeye çalışan cüceler köylere ve kasabalara saldırıyorlar. Bu tehdidi ortadan kaldırmak ve cüceleri durdurmak ise bize üşüyor. Cüceleri durdurabilmek için farklı silah seçeneklerine sahip olmamız ise güzel bir şey.

Dwarfs FPS Cüce Savaşları'nın oynanışı yüksek tansiyona sahip. Eğer bilgisayarlarınızda Serious Sam tarzı oyunları oynadıysanız oyuna alışmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Dwarfs FPS Cüce Savaşları'nda da size dört bir yanınızdan düşmanlar saldırıyor ve siz bu düşmanlara karşı hayatta kalmaya ve hepsini yok ederek bölümleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Her yeni bölümde karşınıza farklı düşman türleri ve beklemediğiniz sürprizler çıkabiliyor. Kimi zaman sadece size doğru koşan cüceleri avlarken kimi zaman size ateş eden cücelerin mermilerinden kaçmaya çalışıyorsunuz.

Dwarfs FPS Cüce Savaşları'nın grafik kalitesinin mobil cihazlarda göreceğiniz en yüksek kalitede olmadığını söyleyebiliriz; fakat oyunun keyifli oynanışı bu açığı kapatmaya yetiyor.

YORUMLAR