Dwarven Hammer

Dwarven Hammer
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dwarven Hammer ile kalemizi şeytani güçlere karşı korumaya çalışıyoruz

Dwarven Hammer karanlığın acımasız ordularıyla karşılaşarak bolca heyecan yaşayabileceğiniz bir mobil kale savunma oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Dwarven Hammer'da Filik adlı cüce kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Cüceler yüzyıllar boyunca madencilikteki yeteneklerini kullanarak yer altından en değerli mücevherleri çıkarmayı başarmış ve büyük bir servet sahibi olmuşlardır. Fakat bu büyük hazineler şeytani bir karanlık lordun dikkatini çekmiş, bu lord ordularını toplayarak cücelerin kalesine saldırmıştır. Filik ise benzersiz bir cesaret sergileyerek bu orduların karşısına tek başına dikilmiş ve kalesini savunmaya başlamıştır.

Dwarven Hammer'da Filik'in kalesini savunması için büyülü çekiçlerini fırlatmasına yardımcı oluyoruz. Filik'in çekiçleri fırlatabilmesi için parmağımızı ekranda sürüklüyoruz ve çekiçleri düşmanalrımıza gönderiyoruz. Ayrıca çekiçleri fırlattıktan sonra yine parmağımızı ekranda sürükleyerek havada yönlerini değiştirebiliyoruz. Oyunda kalemize saldıran düşman türlerinin arasında iblisler, iskeletler ve devler gibi farklı yaratıklar yer alıyor. Bu yaratıklarla baş edebilmek için ise farklı güçlere sahip büyülü çekiçleri kullanabiliyoruz. Çekiçlerin kimi düşmanları ezip geçebilirken kimileri düştüğü yerde patlama oluşturabiliyor ve toplu olarak düşmanları yok edebiliyor.

Dwarven Hammer ile kendi destansı maceralarınıza atılabilirsiniz.

YORUMLAR