Dynasty Dragons: Warriors SRPG

Dynasty Dragons: Warriors SRPG
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dynasty Dragons: Warriors SRPG, iPhone ve iPad'de oynanabilir fantastik strateji rol yapma oyunu.

Dynasty Dragons: Warriors SRPG, iOS platformuna da ücretsiz çıkış yapan strateji rol yapma oyunu. AAA kalitesinde animasyonların göze çarptığı etkileyici grafikler ve fantastik hikaye üzerine kurulu sürükleyici oynanışıyla bence mobil platformdaki en iyi strateji odaklı rpg oyunu.

Wei Shu ve Wu adını taşıyan üç krallığın hikayesini temel alan mobil strateji rpg oyunu Dynasty Dragons: Warriors’da geleceğin gizemli gezgini olarak bulunuyoruz. Tarihteki ünlü kahramanlarla birlikte topraklar için mücadele ediyoruz. Biz toprakları birleştirmekle uğraşırken ejderhanın dokuz oğlu da kahramanlarını belirleyerek toprakları fethetme planları yapıyor. Ordumuzu kurup lejyonlara katılarak diğer lejyonları bitirmek, sonrasında da boss olarak gösterilen baş büyüğü yenip topraklara sahip olmak.

Eşsiz güçlere sahip kahramanları kontrol ettiğimiz oyunda her gün ayrı bir meydan okuma karşımıza çıkıyor. Büyük ödüller vererek güçlü ordu oluşturmamızı hızlandıran günlük ve haftalık maçlar, teke tek ve üçe üç takım halinde savaşlar, ejderhalarla kapışma, hazine avına çıkma hatta at yarışlarına katılma gibi hepsi ayrı keyif veren oyunlar var.