Ear Doctor X : Super Clinic

Ear Doctor X : Super Clinic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ear Doctor X: Super Clinic ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir kulak muayenehanesi işletme oyunudur.

Ear Doctor X: Super Clinic ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir kulak doktoru oyunudur. Bu tarz bir oyun hangi motivasyonun eseri olarak ortaya çıkmış bilinmez fakat oldukça tuhaf durduğu kesin. Kim bir oyunda kirle dolu bir kulağı temizlemek ve bakım yapmak ister ki?

Tüm bunları göze aldınız ve oyunu indirdiniz diyelim, karşınıza ne çıkacak? Öncelikle muayenehanemize çok sayıda hasta geliyor ve bunların farklı problemlerine çözüm aramaya uğraşıyoruz. Bunları yaparken tedavi esnasında kullanabileceğimiz çok sayıda farklı araç ve gereç var. Örneğin, X-ray cihazıyla hastalarımızın kulaklarını kontrol ediyor, temizlik spreyleri sıkaraj mikroplardan arındırıyor, kulak temizleme çubuğuyla kulak kirlerini sıyırıyoruz.

Kulağa iğrenç geliyor fakat oyun bu ve oyunun bir de çocuklar için tasarlandığı iddia ediliyor. Grafiklerle oyunu çocuk göstermeye çalışmışlar fakat ne yazık ki bu işleri daha da korkunç hale getirmiş. Kulağa büyüteç tuttuğunuzda göz göze geldiğiniz bakteri karakter hiç de komik durmuyor!