East Legend

East Legend
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

East Legend, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

East Legend, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu. Yine klasik bir konuya ve oynanış tarzına sahip bir rol yapma oyunu ile karşı karşıya olduğumuzu söyleyebilirim.

Summoners War gibi pek çok insan tarafından sevilerek oynanan rol yapma tarzındaki benzer oyunların da geliştiricisi olan firma Com2Us tarafından geliştirilmiş olan East Legend da kısa sürede 1 milyon indirme sayısına neredeyse ulaşmış.

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunda isterseniz oyun içi satın almalardan kendinizi öne geçirecek eşyalar da satın alabiliyorsunuz. Böylece çevrimiçi alanda daha başarılı ve daha güçlü olabiliyorsunuz.

Oyun yukarıda da söylediğim gibi çevrimiçi çoklu oyunculu şekilde oynanıyor. Arkadaşlarınızla birlikte boss dövüşlerine katılabildiğiniz gibi PvP dövüşler yapma şansınız da bulunuyor. Ayrıca guildlere katılarak daha güçlü ittifaklar da oluşturabiliyorsunuz.

Oyunda seçebileceğiniz 5 farklı karakter bulunuyor. Karakterlerin hepsinin ise kendine özgü yetenekleri bulunuyor. Yine karakterlerinizi ekipmanlarla güçlendirip özelleştirebiliyorsunuz.

Oyunun konusuna gelecek olursak Deosis adlı dünyayı keşfe çıkıyorsunuz. Kutsal kase gibi elementler bulunuyor ve bunları bularak dünyayı kurtarmanız gerekiyor. Ayrıca cehennem kapılarından çıkan şeytanlarla dövüşüyorsunuz.

Eğer siz de rol yapma oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.