Eden: The Game 1.0.2 (ios)

Eden: The Game

Eden: The Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eden: The Game, iOS cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz kamp kurma - yönetme oyunu.

Eden: The Game, iPhone ve iPad’inize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz kaliteli grafik ve oynanışa sahip kamp kurma – yönetme oyunu. İskoçya’nın bilinmeyen bir yerinde kamp evimizi inşa edip kamp sakinlerinin mutlu mesut yaşamlarını sürdürmelerini sağlamaya çalışıyoruz.

Oyunda geliştiricinin belirttiğine göre İskoçya’nın doğa harikası bir yerindeyiz. Burada kendi topluluğumuzu kurmak için bulunuyoruz. Kampta yaşamını sürdürecek insanların yaşam kalitesini sağlamak bizim elimizde. Zorlu hava koşullarına dayanıklı barınak inşa etmekten balıkçılık, avcılık ve türlü aktivitelerle kamptakilerin yeme – içme ihtiyaçlarını karşılamaya her şeyi bizzat yapan kişi değiliz. Topluluk üyelerinin yapmaları gereken işleri kararlaştırmaktan sorumluyuz.

Minecraft oyununda olduğu gibi etrafta bulduğumuz objeleri birleştirip gerek yeme – içme, gerekse de barınma ihtiyaçlarımızı karşılayacak aletler yapmamıza da izin veren oyunda amacımız kampımızı olabildiğince büyütmek. Kampımıza ne kadar yeni üye çekersek o kadar başarılı sayılıyoruz.

YORUMLAR