Edge of the World

Edge of the World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Edge of the World, ücretsiz olarak sunulan ve eğlenceli atmosferiyle dikkat çeken bir multiplayer savaş oyunu.

Tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde arakdaşlarınızla rekabet edebileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız Edge of the World tam size göre bir seçenek. iOS platformu için tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda korsan gemilerinin amansız mücadelesine tanık oluyoruz.

Dünyanın son bulduğu noktada geçen oyunda arkadaşlarımızla birlikte eğlenceli vakit geçirebileceğimiz bir yarışmaya katılıyoruz. Yarışmadaki temel amacımız gemimizi deniz hattı boyunca ileri fırlatmak ve rakiplerimizi kenardan düşürmek.

Bu noktada dikkat etmemiz gereken bir nokta var o da rakipleri düşürmeye uğraşırken kendi gemimizi de yanlışlıkla düşürmemek. Bu yüzden çok hassas bir el ayarına sahip olmamız gerekiyor. Gemimiz kenara ne kadar yakınsa alacağımız puan da o kadar yüksek oluyor. Oyunda bulunan kaptanların ve gemilerin farklı özellikleri var. Bu yüzden kontrolümüzde olan geminin özel gücünü nasıl kullanabileceğimizi iyi düşünüp zamanında harekete geçmemiz gerekiyor.

Dünyanın her yerinden oyunculara karşı oynayabileceğimiz Edge of the World'de gemimizi kişiselleştirmek amacıyla kullanabileceğimiz çok sayıda skin var. Bunları kullanarak kalabalıktan sıyrılabilir ve kendi özgün tarzımızı ortaya koyabiliriz. Göz alıcı görsellerle süslenen oyun arkadaşlarıyla mücadele edebileceği eğlenceli bir oyun arayan herkesin denemesi gereken seçeneklerden biri.