Egg Fight

Egg Fight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,201

  • Üretici

    Gripati Digital Entertainment

Egg Fight oyununda rakiplerinizle kendi yumurtalarınızı dövüştürecek ve onları alt etmeye çalışacaksınız. Oyun iPhone ve iPad cihazlarda oynanabiliyor.

Egg Fight oyunu, Dolmuş Driver adlı oyunuyla bildiğimiz Gripati tarafından geliştirilmiş ve iPhone ila iPad cihazlar için ücretsiz olarak yayınlanıyor. Oyunda bir yumurtayı yönetiyoruz ve adından da anlayabileceğiniz gibi diğer yumurtalarla savaşıyor, onlara karşı galibiyetler elde ediyoruz. Nasıl dediğinizi duyar gibiyim ancak yumurtanızı savaştırırken hiç zorluk çekmeyeceğinizi garanti edebilirim.

İlk olarak standart bir yumurta ile başladığımız oyunun ilerleyen bölümlerinde daha gelişmiş yumurtalara erişebiliyor, ayrıca yumurtamızın saldırı, savunma yeteneklerini geliştirerek diğer oyuncuları altedebiliyoruz.

Şimdilik oyunda bir hikaye modu maalesef mevcut değil ve online olan diğer oyuncularla savaşmanız gerekiyor. Bu nedenle bilhassa online dövüş oyunlarını sevenlerin beğeneceklerine inanıyorum. Zira oyundaki dövüş mekanikleri mobil olmasından kaynaklı kontrol farklılıkları haricinde bildiğimiz Mortal Kombat ya da Street Fighter oyunlarına çok benziyor.

Grafik ve ses öğeleri oldukça başarılı bir şekilde kullanıldıkları için oyunu oynarken hemen moda gireceğiniz kesin. İlerlemeleriniz ve puanlarınız iCloud üzerinde tutulduğu için oyunu yeniden açtığınızda hemen kaldığınız yerden de devam edebiliyorsunuz.

 

Oyunda bulunan bazı hedefler var ve size sunulan bu hedefler yumurtanızı geliştirmek için oldukça iyi fırsatlar sunuyorlar. Toplamda 6 farklı hayvanın yumurtası mevcut ve en güçlü yumurtayı elde etmek her zaman sizin yeteneklerinize kalmış.

Oldukça profesyonel bir şekilde hazırlanmış oynanış, sesler, görüntüler ve müzikler sayesinde yumurta tokuşturma keyfini mobilde çok seveceğinize inanıyorum. Şimdiye kadar ülkemizde hazırlanmış en orijinal ürünlerden birisi olduğunu düşündüğüm Egg Fight'ı denemeden kesinlikle geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR