Egg vs. Chicken

Egg vs. Chicken
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    92

  • Üretici

    PlayFirst

Egg vs. Chicken, iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz sürükleyici ve eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Egg vs. Chicken, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri farklı oyun türlerini bir araya getiren sürükleyici ve eğlenceli bir oyundur.

Kule savunma, eşleştirme ve aksiyon oyunu öğelerini içerisinde barındıran oyun, sizleri yumurtalarla tavukların amansız mücadelesine konuk ediyor.

Yumurtalara sürekli olarak saldırı halinde olan tavukları engellemek için yumurtaların yanında yer alacağınız oyunda amacınız kalenizi korumak. Bunun için yapmanız gereken şey ise aynı renkte olan yumurtaları eşleyerek, tavukları vurmak için ateş etmek.

 

Hem kule savunma oyunlarını hem de eşleştirme oyunlarını farklı bir boyuta taşıyan oyun, oldukça yenilikçi ve farklı olan oynanışıyla sizleri saatlerce başına bağlayabilir.

Farklı güçlendirme seçeneklerinin ve farklı özelliklere sahip olan yumurtaların yer aldığı oyunda bunlara bağlı olarak farklı düşmanlarınız da olacak.

Tavukların amansız akınlarına karşı koymak ve yumurtaların ihtiyacı olan özgürlüğü onlara sağlamak tamamen sizin elinizde. Bu görevi başarıyla yerine getirebileceğinizi düşünüyorsanız Egg vs. Chicken'ı hemen iOS cihazlarınız üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR