Endless Sniper

Endless Sniper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Endless Sniper bağımlılık yapıcı bir mobil sniper oyunudur

Endless Sniper sahip olduğu akıcı oyun yapısıyla ve şatafatlı aksiyon sahneleriyle kısa sürede bağımlılık yapabilen bir mobil sniper oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir keskin nişancı oyunu olan Endless Sniper klasik FPS oyunlarına farklı bir bakış açısı getiriyor. Endless Sniper temel olarak 2 boyutlu yapıya sahip olan bir oyun. Oyunda düşmanlarımız ekranda tıpkı bir platform oyununda olduğu gibi hareket etmekte. Biz ise bu düşmanlar bize saldırmadan önce onları keskin nişancı tüfeğimizle avlıyoruz.

Endless Sniper'da düşmanlarımız bize saldırmadan önce onları vurmamız gerekiyor. Düşmanlarımızın saldıracağını ise hareketlerindeki değişikliklerden anlayabiliyoruz. Etraftaki kutuları, patlayan varilleri ve diğer benzer öğeleri vurduğumuzda ise oyuna heyecan kazandıran bonusları aktifleştirebiliyoruz. Bu bonuslar zamanı yavaşlatmamıza, patlamalar yaratmamıza ve seri bir şekilde ateş ederek düşmanları hızlı bir şekilde yok etmemize yardımcı oluyor.

Endless Sniper'in 8 bit retro grafikleri göze hoş görünüyor. Oyunu bir kere oynadıktan sonra elinizden bırakamıyorsunuz.