Epic World Football

Epic World Football
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Epic World Football mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz farklı bir futbol oyunudur

Epic World Football baş rolünde çöp adamların olduğu ilginç ve eğlenceli bir futbol oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak inidirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Epic World Football'da alışageldiğimiz futbol oyunlarından farklı bir yapı bizi bekliyor. Oyunda yeşil çimlerle kaplı futbol sahalarının yerini kareli defterler üzerine çizilmiş futbol sahaları alıyor. Bu yapı oyuna kendine has bir hava kazandırıyor.

Epic World Football sıradışı yapısını oyun mekanikleriyle de koruyor. Oyundaki fizik kurallarını değiştirebilmemize izin veriliyor. Bu sayede oyunu dilersek gerçekçi dinamiklerle dilersek uçuk dinamiklerle oynayabiliyoruz. Oyunda çöp adamları havada uçuşurken karşılaştırmak oldukça eğlenceli. 2 boyutlu grafiklere sahip olan oyun görsel olarak tatmin edici bir kaliteye sahip.

Epic World Football'un güzel yönü oyunu yerel WiFi ağınız üzerinden diğer oyunculara karşı oynayabilmenize imkan tanıması. Oyunda farklı yapıya sahip 3 futbol sahasında rakiplerimizle maç yapabiliyoruz. Ayrıca oyunda farklı oyun modları da bulunuyor.