Escape the Titanic 1.0.7 (ios)

Escape the Titanic

Escape the Titanic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Escape the Titanic, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Escape the Titanic, batan Titanik gemisinin sırlarını çözmeye çalışacağınız bağımlılık yapan bir iOS bulmaca oyunudur. Uygulama içerisinde bir çok farklı türde bulmaca ve macera bulunmaktadır. Oyuncuların oyunda ilerleyebilmesi için olayları inceleyerek, neler olup bittiğini anlaması gerekiyor.

50 Farklı bulmaca bulunan oyunda, her bir bulmacanın yapısı diğerinden farklı. Oyunda bölümleri bitirmek için sonuç odaklı hareket etmelisiniz. Yeteneklerinizi test edebileceğiniz çekişmeli ve heyecanlı bir bulmaca oyunu arıyorsanız Escape the Titanic sizin için iyi bir tercih olacaktır.

Çözerken zorlandığınız veya çözemediğiniz bulmacaları tamamlamak için ipuçları alabilirsiniz. Oldukça detaylı hazırlanan grafikler oyunun oynanışını daha eğlenceli hale getirmektedir. Bunun dışında oyun için kontroller de oldukça rahat ve kolay. Bu syaede oynarken herhangi bir problem yaşamazsınız.

Genel olarak baktığımızda iyi tasarlanmış bir oyun olarak göze çarpan Escape the Titanic'i bulmaca sever oyuncuların mutlaka denemesini tavsiye ederim. Uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR