Eternity Warriors 3

Eternity Warriors 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,246

  • Üretici

    Glu Games Inc.

Eternity Warriors 3 oldukça heyecanlı bir aksiyon-RPG oyunudur

Eternity Warriors 3 iOS işletim sistemine sahip mobil cihazları kullanan oyun severlere bolca eğlence sunan ve ücretsiz olarak oynanabilen aksiyon RPG türünde bir mobil oyundur.

Eternity Warriors 3 daha önceki oyunları da oldukça başarılı olan Eternity Warriors serisinin son halkası olarak karşımıza çıkarken yeni nesil grafikleri de bütün ihtişamıyla önümüze seriyor. Serinin bir önceki oyununda Kuzey Udar'da iblis ordularıyla yüzleşerek iblis kulelerini yok etmiştik. Bu zaferin coşkusuna kapılan Kuzey Udar halkı maalesef kısa bir süre sonra yeni bir tehditle karşı kaşıya kalmıştır. Yüce ejderhaların lanetli büyülerle yoldan çıkarılmış son üyesi, Sonsuzluk Kılıcı'nın üzerindeki kilidi kaldırmış ve dünya üzerinde şeytani bir varlığın önündeki engelleri kaldırarak kol gezmesine neden olmuştur. Mawzok'Kahl adlı bu cehennem lordu kendisini dünyanın mirasçısı ilan ederek gözünü Udar krallıklarına dikmiştir. Bu nedenle Udar'da sağlanan barış bir kibrit ateşi gidip yanıp sönmüştür.

Kuzey Udar yeniden bir kahramana ihtiyaç duymaktadır. Her zamankinden daha büyük olan bu ihtiyaç bizi 3 farklı kahramandan birini seçmeye yönlendiriyor. Dilersek yakın dövüş ustası Warrior'u, dilersek çevik Monk'u, dilersek de büyüsü ile savaş alanına hakim olan Mage'yi seçebiliyor ve maceralarımıza başlayabiliyoruz.

Eternity Warriors 3 bize oldukça akıcı ve hızlı bir oynanış sunuyor. Oyunda savaşlar gerçek zamanlı olarak gerçekleşiyor ve aksiyonu doyasıya yaşatıyor. Oyunun grafikleri ise mobil cihazların sınırlarını zorlamakta. Kaliteli graifklerin akıcı bir şekilde ekranınızda görüntülenebilmekte.

Eternity Warriors 3 sağlam online altyapısı ile de artı puan kazanıyor. Oyunun sunduğu co-op ve PvP desteğinin haricinde loncalara katılabiliyoruz ve loncalar arası savaşlar gerçekleştirebiliyoruz.

 

YORUMLAR