Eternity Warriors 4 1.0.0 (ios)

Eternity Warriors 4

Eternity Warriors 4
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    22

  • Üretici

    Glu Mobile

Eternity Warriors 4 aksiyon RPG türünde bir mobil oyundur

Eternity Warriors 4 gerçek zamanlı savaş sistemine ve güzel grafiklere yer veren bir mobil aksiyon RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Eternity Warriors 4'de fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve şeytani güçlerle savaşıyoruz. Kaos içerisindeki bu dünyada şeytani güçleri ortadan kaldırmak için gönüllü olan kahramanlardan birini seçmekteyiz. Kahramanlarımızdan savaşçı kılıç kullanmakta usta, suikastçi ise çevik manevralar yapabiliyor ve hızlı saldırılar gerçekleştirebiliyor. Büyücü ise etrafı alev toplarıyla yakıp kavurabiliyor. Her kahraman farklı yeteneklere sahip olduğu için oyunculara yeni bir oyun deneyimi sunuyor.

Eternity Warriors 4'ü dilerseniz tek başınızı oynayabilir, görevleri tamamlayarak seviye atlamaya çalışabilir, dilerseniz PvP modunda oynayabilir ve diğer oyuncularla arenada savaşabilirsiniz. Tek kişilik senaryo modunda görevleri yaptıkça ödüller ve tecrübe puanı kazanabiliyor, seviye atlayarak yeni yetenekler öğrenebiliyor ve daha güçlü silah ve zırhlar kuşanabiliyorsunuz. Oyun boyunca karşınıza zaman zaman dev bölüm sonu canavarları çıkıyor. Bu canavarları yok ederek özel ödüllerin sahibi olabiliyorsunuz.

Eternity Warriors 4'ün gerçek zamanlı savaş sisteminin başarılı olduğu söylenebilir. Oyunda reflekslerinizi kullanmaya yönelik bir yapı olduğu için Eternity Warriors 4 bu anlamda sıkıcı olmaktan kurtuluyor. Oyunun grafikleri tatmin edici bir kalite sunmakta.

YORUMLAR