Excalibur: Knights of the King

Excalibur: Knights of the King
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    97

  • Üretici

    Free Thought Labs 2.0

Excalibur: Knights of the King büyülerin ve kılıçların konuştuğu arcade türünde bir iOS oyunudur

Excalibur: Knights of the King bizi klasik atari oyunları dönemlerine götüren Golden Axe benzeri ilerlemeli bir arcade oyundur. 

Ücretsiz olarak oynanabilen bir iOS oyunu olan Excalibur: Knights of the King bizi Kral Arthur ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri'nin yer aldığı Avalon evrenine taşıyor. Avalon Kral Uther'in ölümünden sonra kaosa sürüklenmiştir ve krallıkta hükümdarlık için kanlı savaşlar baş göstermiştir. İnsanlarbenliklerini kaybederek amaçsızca savaşırken krallığa düzeni getirecek olan yeni kral küllerinden yeniden doğmak üzeredir. 

Bu kaosun hakim olduğu ortamda 3 farklı kahraman türünden birini seçerek maceramıza başlıyoruz. Dilersek gücü ile öne çıkan Knight'ı, dilersek büyüsü ile savaş alanını yakıp kavurabilen Wizard'ı, dilersek de düşmanlarına sessizce ölümü getiren Assassin'i seçererek yola koyulabilmekteyiz.

Excalibur: Knights of the King kolay bir oynanışa sahiptir. Oyunda yeteneklerimiz özel simgelerle ekranda yer alıyor. Bu simgelere dokunarak yeteneklerimizi kullanabiliyoruz. Yeteneklerimiz belirli tazelenme sürelerine sahipler. Yine simgelerin üzerinden bu tazelenme süreleri takip edilebiliniyor ve hazır olunca bu yetenekler kullanılabiliyor.

Oldukça yüksek kalite grafiklere sahip Excalibur: Knights of the King'de tek kişilik hikaye modunu oynayabilmenin yanında arkadaşlarımızla ortak görevler yapabiliyoruz. Ayrıca loncalara katılabilme imkanı sunan oyun bize bu yolla daha büyük zaferler kazanabilme fırsatı sunuyor. Oyunda PvP sistemi sayesinde diğer oyuncularla karşılaşabiliyor ve yeteneklerimizi sergileyebiliyoruz.

 

YORUMLAR