Expedia Hotels & Flights 3.5.3 (ios)

Expedia Hotels & Flights

Expedia Hotels & Flights
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    56

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Expedia Hotels & Flights, iOS cihazlarınız üzerinde kullanarak hızlıca otel ve uçak bileti bulmanızı sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Expedia Hotels & Flights, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden seyahatleriniz esnasında uygun otel ve uçak bileti bulmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Bulunduğunuz bölgedeki neredeyse tüm otel ve uçuş biletlerini tarayan uygulama size en uygunlarını listelemektedir. Uygulama kullanıcılarına özel indirimlerden yararlanma ve en uygun otel ve uçak biletlerini bulma konusunda yardım etmektedir.

Oldukça güzel bir tasarıma sahip olan uygulamanın kullanımı tamamen ücretsizdir. Uygulamayı kullanmaya bşaladıktan bir kaç dakika sonra size en yakın konaklayabileceğiniz oteller ve seyahat etmenizi sağlayacan en ucuz uçak biletleri ekranda görünecektir. Bu bilgiler dışında, diğer kullanıcıların oteller ve uçuş firmaları hakkında yaptığı yorumları da görerek nasıl hizmet sağlandığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Otel odası ve uçuk biletlerini ayırtma işlemlerini uygulama ile oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama ile otel ve uçak bileti rezervasyonu yaptıkça puanlar kazanırsınız. Bu puanları daha sonraki işlemlerinizde indirim olarak kullanabilirsiniz.

Uçuş bilgileriniz hakkındaki tüm değişiklikleri hemen öğrenmenizi sağlayan uygulama ile hiç bir zaman hazırlıksız yakalanmazsınız. Özellikle yurt dışına sık seyahat edenlerin tercih edebileceği uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR