Exterminator: Zombies

Exterminator: Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Exterminator: Zombies bolca aksiyon sunan bir zombi oyunudur

Exterminator: Zombies aksiyonu dolu dolu yaşamanıza imkan tanıyan bir mobil zombi oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Exterminator: Zombies bize 80'lerin aksiyon filmlerinden çıkmış bir macera sunuyor. Oyunda The Governator adına sahip olan kahramanımızı yönetmekteyiz. Her zombi hikayesinde olduğu gibi dünya aniden patlak veren bir zombi salgınına hazırlıksız yakalanmıştır ve masum insanlar tehlike altındadır. Dünyayı kurtaracak tek kişi ise kahramanımızdır. Kahramanımıza dünyayı kurtarma görevinde eşlik ediyoruz ve dünyayı zombilerden arındırmaya çalışıyoruz.

Kahramanımız zombilerle çarpışmaya başladığında zombilerin yalnız olmadığını da keşfediyor. Oyunda zombiler haricinde cadılar, mumyalar, iskeletler ve dev düşmanlarla da karşılaşmaktayız. Kahramanımızı kuşbakışı olarak yönettiğimiz oyunda her an tetikte olmalıyız; çünkü düşmanlarımız bize dört bir yandan saldırmakta.

Exterminator: Zombies farklı silah seçeneklerine yer veriyor. Roket atarlar, alev silahları, tüfekler ve tabancalar gibi farklı seçenekler oyuna renk katıyor. Eğer eğlenceli bir zombi oyunu oynamak isterseniz Exterminator: Zombies'i tavsiye ederiz.

YORUMLAR