Eye Planet

Eye Planet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uzayda ateş ederek ilerlediğiniz bir uçak oyunu olan Eye Planet ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir iOS oyunu.

Space shooter oyunları eskisi kadar revaçta olmasa da mobil cihazlar için her daim yeni bir şeyler deneniyor. iOS için çıkan Eye Planet da bu şekilde bir denemenin ürünü olarak yine bizi başka bir gezegende dünya dışı yaratıklarla savaştırıyor. Tek başına bir uzay mekiğinde ateş ederek tehlikeli bir gezegenin sakinlerini galaksiden silme görevini üstlendiğimiz bu oyun oldukça kolay bir mantığa ve oynanışa sahip, ama buradan oyunun kötü olduğu mantığını çıkartmak oldukça yanlış olacaktır.

Özellikle sonsuz koşu oyunlarından artık alıştığımız kontrollere sahip olan Eye Planet sizi üç koridor arasında hızlı bir geçiş yapmaya sürüklüyor. Soldan sağa doğru ilerleyen aksiyonda siz en arkada yerleşik bir şekilde tutan oyunbir hamlede üstte, ortada veya altta olmanızı sağlıyor. Aralarda bulunma gibi bir hassas kontrol durumu söz konusu değil. Bu yöntemi tercih eden geliştiriciler aksiyon konusunda kontrolleri daha iyi gerçekleştirmenizi sağlıyorlar ancak oyun içi kontrollerde bir hissiyat kaybının olduğunu da söylemek lazım.

iPhone ve iPad kullanıyorsanız Eye Planet her iki cihazda da akıcı bir şekilde çalışıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun uygulama içi satın alma seçeneklerinden oldukça muhaf bir çalışma ama reklam ekranları muhtemelen sizin için de büyük bir sürpriz olmayacak.